Стил на денот: Џенифер Лопез во опуштено издание по тренерки

Секогаш дотераната и згодна Џенифер Лопез има свој изграден стил и комбинации по кои полудуваат жените, но и мажите ширум светот.

Овојпат е наша инспирација за стил, со опуштена комбинација, но не станува збор за хеланки.

Имено тренерки идеални за оваа есен и бели патики- супер спортски избор што треба да биде дел и од вашиот гардеробер.