(ФОТО) За 12 часа собра 3 милиони лајкови: Латино дивата Џеј Ло го сруши Инстаграм

Латино поп кралицата Џенифер Лопез изгледа неверојатно, на нејзини 51 години има тело кое грми и многу помлади девојки и завидуваат на нејзината фигура ...

Пејачката позираше во костим за капење, на тој начин нагласувајќи ја својата супер фигура.

Добро е познато колку многу вежба и работи Џеј Ло во теретана и колку напор е потребно за секогаш да биде во топ форма.

Фотографијата собра повеќе од три милиони лајкови за нешто помалку од 12 часа, а следбениците не ги криеја позитивните и убави коментари.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on
Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

Се запознале на паркинг, ѝ се јавил уште истата вечер: Љубовната приказна на Џенифер Лопез и Алекс Родригез

(ФОТО) Мајката на Џенифер Лопез има 74 години, а изгледа барем 20 години помладо