Стил на денот: Јелена Ѓоковиќ во асиметрично здолниште и тексас јакна

Новак и Јелена Ѓоковиќ моментално се на одмор во Шпанија. Таму сопругата на еден од најдобрите тенисери беше фотографирана во опуштено летно издание, за секоја пофалба.