Стил на денот: Јелена Карлеуша во комбинација од која ќе ви се сврти во умот (ФОТО)

Јелена Карлеуша неодамна повторно се појави на суд во необичен стајлинг, а сега реши да ја запали фантазијата на мажите со уште една провокативна фотографија и да остави многумина без зборови.

Таа позираше во портокалова комбинација, а фустанот што го носеше откриваше повеќе отколку што покриваше.

Јелена, ги откри долгите нозе кои беа прецизно истакнати од скапите бели сандали на потпетиците на Версаче кои чинат околу 1.000 евра.

„Ех, што не сум Душко Тошиќ“, „Мачка и пол, таа нема рамен“, „Ти грмиш како бомба“, се само некои од коментарите под сликата!

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)