Стил на денот: Јелена Розга во фустан кој никого не остави рамнодушен

Розга има прекрасен глас и е една од најдобрите пејачки во Регионот. Таа е секогаш во тренд има свој изграден стил. Хрватската пејачка, имаше настап во Белград, на кој се појави со краток црн фустан со широки ракави и нежни сандали со ременче со високи потпетици.

Аутфитот совршено и прилегаше.


Фото: Инстаграм

(ФОТО) Бракот ми значи многу: Розга се разголе и проговори за приватноста

Во едноставна комбинација: Јелена Розга изгледа подобро од било кога