Стил на денот: Кралицата Летиција во еспадрили на платформа што мора да ги имате

Наша денешна инспирација за стил на денот е кралицата Летиција. Овојпат во прекрасен црвен фустан, и модерни еспадрили на платформа кои се „must have“ парче за овие летни денови.


Таа ужива семејно во Палма де Мајорка, а и сопругот и ќерките се одлично стилизирани.