Стил на денот: Марјана Станојковска во најудобната пролетна комбинација

Фармерки и кошула со вез. Дефинитивно ова е најудобната пролетна комбинација која ќе ја видите денес.

А шармантната Марјана Станојковска што и да облече нема грешка. Одлично ѝ стои.

Овој пат, нежната бела кошула со вез ја искомбинира со фармерки и сандали во нежна виолетова нијанса.

View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)Ако немате идеја што да облечете во пролетните денови, нека оваа модна комбинација од водителката биде ваша инспирација.


ФОТО: Инстаграм