Стил на денот: Марјана Станојковска во опуштено издание со црвено фустанче

Водителката Марјана Станојковска секогаш избира аутфити кои ѝ прилегаат одлично. Овојпат е наша инспирација за стил на денот со ова опуштено издание. Кратко црвено фустанче и тренди маска, искомбинирани со тексас јакна, црвена чантичка и бели патики.