Стил на денот: Наташа Беквалац во трендот на сезоната - кожен мантил

Наташа Беквалац во петокот го прослави својот 40-ти роденден. По тој повод пејачката направи гламурозна забава, на која покани 40 гости, семејството и најблиските пријатели. Се на забавата беше во знакот на белата боја, и дрес кодот за гостите беше истата боја, славеничката зрачење со целиот свој сјај. А, пред да го прослави роденденот, таа на социјалните мрежи сподели фотографија на која носи тренди кожен мантил во маслинесто зелена боја, парче кое ќе ја одбележи сезоната.Фото: Инстаграм