Стил на денот: Шик фустан и удобни сандали за неделна прошетка

Летен фустан со впечатлив, шарен дезен кој може да се комбинира со ниски, удобни сандали, во случајов и чанта во “силна“ розева боја е полн погодок за опуштена прошетка на која ќе се чувствувате удобно, а сепак модерно.