Стил на денот: Водителката Сања Кужет во кежуал комбинација

На малите екрани секогаш ја гледаме во прекрасни тоалети и елегантни комбинации, но водителката Сања Кужет знае понекогаш да изненади.

Изборот падна на фармерки, патики и маичка со принт која секогаш е ин. Ова е одличен доказ дека водителката и во кежуал варијанта изгледа одлично.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on