Стил на месецот: Јули на плажа со тренди модна комбинација

Јули е најтоплиот месец во годината, а често и омилениот. Време е за одмори и за летни модни комбинации за плажа.

Несомнено е дека може да изгледате тренди доколу внимателно изберете парчиња. Секако никако не смеете да погрешите со костимот за капење кој треба да изгледа впечатливо и да одговара на вашата фигура.

Едноделен црн костим со шарени детали, секси црна наметка, незаменливиот шешир кој ве штити од сончевите зраци, мокасини на висока потпетица со шарени детали и огромна чанта која собира сѐ- тоа е нашиот предлог за ЈУЛИ.