Стил на неделата: Ноне Неделковска во секси здолниште за прославата на роденденот

Ноне Неделковска вчера го прослави 35-от роденден, а за овој посебен ден избрала сексапилен стајлинг кој ѝ ласка на фигурата.

Станува збор за едноставна маица во комбинација со здолниште, на кое е ставено акцентот, поради самиот принт, но и крој. 
Овој вид на здолништа се многу популарни веќе неколку сезони и дефинитивно треба да поседувате едно вакво за посебни прилики.

Инаку да, иако можеби звучи неверојатно, Ноне наполни 35 години.