„Ураганката“ Ивана Николиќ изненади со нова трансформација: Со оваа промена е уште пофатална (ФОТО)

Го одзема здивот!

Ивана Николиќ, со колешките од групата „Ураганки“, Сања Вучиќ и Ксенија Кнежевиќ веќе извесно време престојува во Црна Гора.

Девојките имаат закажано настапи во текот на целата сезона, а потоа секоја продолжува со својата самостојна кариера.

„Можеа да бидат некој и нешто, немаaт ниедeн концерт, остареа и се префорсираа“...Распадот на „Ураганките“ направи хаос на Интернет

Иако во септември најавија распад на групата, атрактивните пејачки се посветени и на последните заеднички настапи, а сега Ивана е во центарот на коментарите поради новите фотографии.

Една од најубавите пејачки на сцената ги заинтригира своите следбеници кога на својот Инстаграм сподели фотки на кои позира во необична комбинација на зајдисонце на позната плажа.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic)


Целиот фокус беше насочен кон косата на Ивана, а со оглед на тоа што е видно посветла и подолга, но има и шишки, многумина се запрашаа дали станува збор за нова промена или ураганката специјално за оваа пригода решила да користи екстензии во малку посветли тонови.

извор:pink.rs