ВИКЕНД ХОРОСКОП: Љубовни проблеми за неколку знаци

Овен

Се обидувате пред саканото лице да делувате мистериозно, но не успевате да го скрие вашето вистинско расположение или емоциите кои ги потиснувате во себе. Потребно ви е нечие разбирање. Внимавајте на стрес. 

Бик

Работите кои според вашето мислење изгледаат интересно и привлечно, партнерот ги гледа со одреден степен на недоверба и има поинакви ставови. Повеќе одморајте.

Близнаци

Партнерот со нетрпение очекува да му го посветите своето внимание. Слободно уживајте во вообичаените моменти на нежност и фантазија. Добро се чувствувате.Следна страна