Водителката Сања Маринковиќ стави силикони во градите: Сите гледаа во неа (ФОТО)

Водителката Сања Маринковиќ неочекувано беше прозвана од нејзината колешка Снежана Дакиќ во емисија поради естетската операција на градите која очигледно ја направи.

Темата на емисијата „Магазин ин“ беа интимните односи, а водителката Снежана Дакиќ во еден момент ѝ се обрати на Сања, што ја изненади Маринковиќ.

Фото: TV PINK / SCREENSHOT

- Сега размислувам, откако ја направи таа пластична операција на градите, мислиш само на интимни односи!

Сите очи сосема очекувано беа вперени во Сања, а оваа изјава на Дакиќ ја придружи со насмевка и местење на градите.

Сања претходно зборуваше за естетските корекции и изгледот.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Marinkovic (@sanjamarinkovicofficial)


- Физичкиот изглед на жената, како и на мажот, кажува многу за состојбата на умот. Навистина верувам дека секој што има козметичка исеченица на лицето или телото има и длабока исеченица на срцето или рана на душата. Жените и девојките не треба да се осудуваат, туку да им се помогне да ги променат мислите пред да ја сменат позадината, носот или веѓите – изјави таа еднаш.

Извор: www.blic.rs