Атанас Атанасовски на семејно зимување во Маврово: Малата Една ужива во прегратките на пејачката Тамара

Познатиот актер Атанас Атанасовски деновиве ужива во снегот кој во изобиле го има во Маврово.


Друштво му прави целото семејство, а исклучена од зимувањето според фотките од Инстаграм не е ниту најмалиот член на нивното семејство, малата Една која е второ дете на актерот и неговата партнерка Александра.

View this post on Instagram

A post shared by AleksBela (@belogram)Во јануари, нивното синче, Павле наполни две годинки и е среќно братче на Една која има околу 4 месеци.View this post on Instagram

A post shared by AleksBela (@belogram)Дека Една е во центарот на вниманието докажува фотографијата на инстаграм приказната која ја сподели пејачката Тамара Тодевска во чии прегратки ќерката на Атанасовски ужива позирајќи.


Фото: Инстаграм Атанас Атанасовски/ Тамара Тодевска