Базен во дворот, теретана и само кога ќе ја видите спалната: Како изгледа вилата во која живее Слоба Радановиќ со сопругата?

Според тврдењата на медиумите, оваа вила чинела повеќе од 500.000 евра

Познатиот пејач Слободан Слоба Радановиќ живее со сопругата Јелена Јеја Радовановиќ во луксузен имот лоциран во Вишњичка бања.

Кога Јелена и Слоба почнале да живеат заедно, решиле да ја купат оваа прекрасна вила на периферијата на градот. Тамошните медиуми објавија дека Слоба за неа издвоил околу 500.000 евра.

Домот на семејството Радовановиќ се простира на 800 метри квадратни и има 4 спални соби, две бањи, мала теретана во која Слоба често го поминува слободното време.

Освен тоа, она што ја воодушеви Јелена е тоа што вилата има сопствен базен во дворот на куќата каде што може да помине време со своите деца и да ужива во топлите летни денови.

Јелена во една прилика на социјалните мрежи сподели фотографии од својот дом, а потоа можевме да видиме како изгледа нивната пространа дневна соба, како и бањата која е целата во мермер.

Како изгледа нивниот дом погледнете во следната галерија.

Извор: glossy.espreso.co.rs