Без грам шминка и во ниски чевли: Карлеуша воодушеви со стајлингот за судењето

Стилско издание на поп дивата кое долго ќе се памети.

Карлеуша денес на судењето се појави во едно сосема поразлично издание, каква што долго ја немаме видено.
Поп ѕвездата ја истакна линијата во прилепен црно-бел фустан, во рамни чевли и без грам шминка.
Заштитната маска и беше вклопена со стајлингот. 
Погледнете ја Јелена во едно поинакво издание: