Бјелогрлиќ објави несекојдневна фотка од својата сопруга: Маја ја споредуваат со Моника Белучи, а има и зошто (ФОТО)

Тие двајца важат за еден од најкомпатибилните парови на српката сцена...

Актерот Драган Бјелогрлиќ го држи својот приватен живот подалеку од очите на јавноста и не сака многу да го експонира .

На социјалните мрежи најмногу објавува фотографии и видеа поврзани со работата, поради што многумина беа изненадени од неговата неодамнешна објава.

Имено, Драган на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа силуетата на неговата сопруга Маја на плажа.

View this post on Instagram

A post shared by DRAGAN BJELOGRLIĆ (@draganbjelogrlicbjela)Тие двајца важат за еден од најскладните парови во српската јавност, а во бракот добија две деца, синот Алексеј и ќерката Миа.


Познато е дека Маја Бјелогрлиќ важи за голема убавица, и дека често ја споредуваат со познатата Миника Белучи.


фото: инстаграм