Дама: Лепа Брена маѓепсува во костим за капење и летни аутфити на одморот со семејството во Дубаи (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена сподели фотографии од Дубаи на својот Инстаграм профил.

Таа објави 6 фотографии на кои се гледа како ужива во потполност на луксузно патување во Дубаи.

На фотографиите е Брена во хотелот, Брена на јахта во костим за капење, Брена со семејството и пријателите на ручек.

Популарната пејачка на патувањето ја придружуваа нејзиниот син Виктор и неговата девојка Сандра Милјаковиќ.

извор:blic.rs