Дара Бамамара се преполови: Покажа како изгледа сега, а ова е нејзината диета

Пејачката Дара Бубамара често е мета на критики поради фотошопот кој го користи на своите фотографии, а сега објави и клип без филтер и се пофали дека ослабела.

Имено, Дара неодамна држела на диета, со која ги изгуби вишокот килограми. Како што изјави во една прилика, од исхраната ги исфрлила слатките и тестото, па најмногу консумирала зеленчук.

-Не знам од каде имам толкава енергија и сила, десет дена ништо не јадам, само зеленчук. Неверојатно е колкава енергија имам, не знам дали некој пејач е роден со толку енергија како мене. Понекогаш се борам сама со својата енергија - изјави неодамна пејачката, која сега објави видео на ѝ кое се гледа преполовената половина.


„Жената се преполовила“, „Секоја чест“, „Преубава“, се само дел од коментарите за нејзиниот нов изглед.


Фото: Инстаграм - Дара Бубамара

Извор: глоси