Директна и искрена: Се огласи Цеца по објавите за нејзиното ново момче:

Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград.

Кога станува збор за Цеца, тоа е вест која е вистинска ексклузива, особено ако се знае дека таа ретко открива детали од приватниот живот.

Според близок извор на парот, познанството се случило на роденденот на пријателот на Цеца, а по неколку недели дружење започнале романтична љубовна врска.


"Не сакам да го коментирам мојот приватен живот. Пријатно", рекла накратко Цеца, пишува Информер.рс.


Фото: Youtube/printscreen/PaparazzoLov

Можеби ќе ве интересира:

Некои од најголемите хитови на Цеца: Прво биле понудени на други пејачки, тие ги одбиле