Директно од салонот за убавина: Цеца ја покажа новата светло кафеава коса - вака пејачката се подготвува за настап (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ летово не престанува со настапи, па атмосферата од салонот за убавина, додека ја дотеруваа, ја сподели со обожавателите.

Имено, таа седи додека ја шминкаат и ѝ прават фризура, а се гледа дека има значителни промени во бојата на косата која сега е осветлена.

Нема сомнеж дека ќе ги воодушеви сите со новиот изглед. 

Таа со широка насмевка покажа колку се забавува додека ја разубавуваат.

извор:kurir.rs

За луксузни чанти дала повеќе од 10.000 евра: Цеца Ражнатовиќ ги има најпознатите брендови, а еден модел го носат и светските ѕвезди

Цеца ѝ пружи покрив над глава кога ѝ беше најтешко, денеска таа е пејачка која жари и пали на естрадата