Дневен хороскоп: Петочки нова љубов за еден знак, проблеми со здравјето за неколку други

ОВЕН

Вашиот надреден планира да започне нов деловен проект и ќе ве информира какви се нивните очекувања кога станува збор за вас. Врската со емотивниот партнер е хармонична, а партнерот инсистира на средба. Здравјето е стабилно.

БИК

Пред вас е нова деловна понуда. Бидејќи звучи како добра можност, разгледајте ја темелно. Ве очекува сериозен разговор со вашата сакана за финансиите. Можни се проблеми со гениталиите.

БЛИЗНАЦИ

Вие сте прилично таинствени кога станува збор за финансиите. Ве чекаат финансиски трансакции, но од таен карактер. Се обидувате да го балансирате времето што го посветувате на работата, така што тоа не оди на штета на времето поминато со вашиот партнер. Склони сте на инфекции.


Следна страна