(ФОТО) Ана Николиќ во ултра краток фустан: Некои ја напаѓаат, други ја бранат

Пејачката Ана Николиќ објави фотографија пред луксузен хотел, а најголемо внимание привлекоа нејзините извајани нозе.

Мини фустанот дополнително ја истакна нејзината огнена страна и иако носи патики, воопшто не и недостасува женственост. Покрај тоа, таа прошета една од најпопуларните чанти оваа сезона, чија цена е околу 2.000 евра.

- Kога подобро ќе размислам, овие маски се всушност врв! Слобода! - напиша таа во описот на нејзината фотографија.

View this post on Instagram

Kad malo bolje razmislim....meni su ustvari ove maske TOP!FREEEDOM......

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


Како и секогаш, имаше негативни и позитивни коментари под фотографијата.

„Подобро да не се соблекуваш, види како изгледаш“, „Од риба до анорексија“, „Господи, што направи со своето тело?“, Беа коментарите на „хејтерите“, додека имаше и позитивни.

„Супер“, „Наша - најубава, како секогаш“, пишуваат обожавателите на пејачката под фотографијата, која за само неколку часа собра над 16.000 лајкови.

извор:zenskikutak.rs