(ФОТО) Апсолутен хит: Џеј Ло со фризура со шишки која мора да ја направите оваа есен

Стилистот за коса на пејачката и актерка Џенифер Лопез, Крис Аплтон откри дека таа есенва се реши за голема промена.

Имено Џеј Ло направи шишки, со кои изгледа одлично. Ова е всушност еден од водечките трендови за фризура за оваа есен.

Доколку се двоумевте, соберете храброст и направете ги!


*(ФОТО) Хит боја за коса есенва: Женствена, нежна и им стои на сите

    * Време е за промена: Три хит есенски фризури за тенка коса