(ФОТО) Без шминка и без кратки фустани: Дали би ја препознале Пријовиќ во вакво издание

Александра Пријовиќ се појави во јавност во опуштено издание, а многу коментираат дека природна изгледа уште подобро.

Пејачката прошета во џемпер, со многу малку шминка, а на главата носеше шешир. Прија веднаш фотографиите ги објави на социјалните мрежи, а за тоа доби многу позитивни коментари.

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on