(ФОТО) Без сопруги и девојки: Вака изгледа кога браќата Ѓоковиќ одат на забава

Новак Ѓoковиќ беше фотографиран синоќа на настан во друштво на неговиот помлад брат

Синоќа, најдобриот тенисер на светот со својот помал брат Џорџ го посети настапот на Ана Николиќ во познат ресторан во главниот град.

Според локалните медиуми, овие славни браќа излегле во строго машко друштво, односно сопругата на Новак, Јелена, не била со нив, а не била видена ниту пејачката Теодора Дехеровиќ, за која се вели дека е нова девојка на Џорџ, информација која сè уште не е потврдена ниту од младиот брат на тенисеркиот ас, ниту од пејачката.


Фотографите се сликанипред браќата да влезат во барот, а судејќи според фотографиите, тие се во одлично расположение.


Извор: glossy.espreso.rs

Фото: ANTONIO AHEL/ATA IMAGES

Борете се за правата на вашето дете: 5 совети од родителите на Новак Ѓоковиќ