(ФОТО) Деми Мур остана без десна рака

Актерката Деми Мур присуствуваше на премиерата на својот нов филм „Corporate Animals“ во Лос Анџелес.

За оваа важна вечер, актерката избра впечатлив широк фустан во колена. Со него искомбинира златни сандали и чанта која совршено се вклопи во стајлингот.

Во еден момент актерката беше фатена во чудна позиција, па фановите се исплашија дека нешто сериозно се случило и дека актерката останала без својата десна рака.

За среќа, сѐ е во ред.