(ФОТО) Елена, Каролина и Тамара во иста боја кај Лозано

Одличен концерт мил мој Влатче, напиша Елена Ристеска на фотографијата која ја сподели на „Инстаграм“, а на која позира со колешките и блиски пријателки Каролина Гочева и Тамара Тодевска.

Како договорени, поп-ѕвездите на настанот се појавија во иста боја - црната која е и мистериозна и елегантна и која никогаш не излегува од мода.