,

(Фото галерија) Најфасцинантните стајлинзи од Billboard Music Awards 2018

Лас Вегас е местото каде се собра музиката и модата вчеравечер!

Billboard Music Awards 2018 се вратија во Син Сити за една ноќ на чест на нашите омилени музичари и беа сведоци на епски стајлинзи, вклучувајќи ги оние на  Џенифер Лопез, Дуа Липа, Деми Ловато, Кристина Агилера..

Еве како се прошетаа тие на црвениот тепих: