(ФОТО) Илјадници евра само за едно појавување: Колку чини облеката на Боки 13?

Секогаш е најактуелен со скоро сѐ што прави. Ама дека се облекува скапо и тренди, тоа е факт. Како и познатите светски ѕвезди и тој носи облека од најпознатите брендови на денешницата кои се бааги скапи. Го видовме во различни изданија, секогаш нови и често шокирачки. 

Во последно време, сега моментално најактуелниот Бојан Јовановски- Боки 13 носи исклучиво реномирани брендови на себе. Обожава да се слика во парчиња оригинална облека на “Версаче”, “Долче и Габана”, “Диор”… Некои дури и од нивните најнови колекции. 

МАШКИ МАГАЗИН истражуваше колку чини гардеробата на Боки 13. Парчињата и цените ги имате ОВДЕ