,

(ФОТО) ИНТЕРНЕТОТ „ЗОВРЕ“ ПОРАДИ НОВИОТ ИМИЏ: Што промени Џенифер Лопез?

Познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез (48) направи „Бум“ на социјалните мрежи со новата фризура.

Имено, на Инстаграм се појави фотографија од Џеј Ло, која ги воодушеви многубројните обожаватели.

Поради новата фризура интернетот зовре од коментари а многумина се согласни дека таа изгледа фантастично. 


Можеби новата љубов е заслужна за дел од фантастичниот изглед на атрактивната Лопез?