(ФОТО) Изненади со модниот избор: Шекеринска во корсет - фустан

Радмила Шекеринска и нејзиниот сопруг, Божидар Јанковски, синоќа беа меѓу гостите кои присуствуваа на свадбата на битолскиот пратеник и претседател на ЛДП, Горан Милевски.

Вицепремиерката и министерка за одбрана, пријатно ги изненади присутните со модниот избор.

Фото: Сашо Ристевски

Bitolanews.mk