(ФОТО) Како изгледа помалиот брат на Кејт Мидлтон: Не е само бизнисмен, љубител е на кучиња и боем

Секојдневно во јавноста се присутни кралското семејство, Кралицата Елизабета II, Принцот Чарлс, Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлотон, но помалку или многу ретко во јавноста ги гледаме нивните роднини, односно сватовите.

Помалиот брат на Војвотката Кејт Мидлтон пред неколку дена на својот Инстаграм профил објави интересни фотографии, со кои покажа дека е вистински романтичар, но и голем љубител на кучиња.

Имено Џејмс Мидлтон, направил изненадување за својата свршеница, Ализа Тевен

View this post on Instagram

A post shared by James Middleton (@jmidy) on
„Ализа и јас не сме биле на романтичен состанок чинам цела вечност ... затоа решив да ја изненадам со излет во природа со кучиња и со посебен мал подарок“.

На фотографиите се гледа како парот се забавува на отворено со своите кучиња - зад нив на пикапот се наредени многу вазни со цвеќиња, послужавник за вино и чаши, кошница, радио, а на пикапот има мал тепих во бохо стил за уште поголема романтична атмосфера.


Инаку, помалиот брат на војвотката е огромен фан на кучиња, тој се бори за нивните права, ги чува и одгледува.

View this post on Instagram

56 days ago you were born, 56 days of early starts, lots of poo and half eaten socks but 56 days of pure joy watching you grow. But now it’s time for you go  . I am sad to see you go, and yes I might cry but it will be with happiness as each of your new homes are bursting with love. You might be scared at first, thats ok. Just be yourself and you will never understand how much happiness you will bring to your new families and all the people you meet. Make me proud, & remember to write. Lots of love, . Ps check out the video at the end    #dog #puppiesofinstagram #dogsofinstagram #newpuppy #lettertomydog #iwillmissyou #ellaco

A post shared by James Middleton (@jmidy) on
Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Кејт Мидлтон или Дру Баримор: Модни сродни души