(ФОТО) Ќерката на прерано починатиот актер ги воодушеви сите: Имаш очи како татка си!

Мидов Вокер (20), ќерката на починатиот актер Пол Вокер, пред повеќе од една година престана да ги користи своите профили на социјалните мрежи, но повторно се врати по паузата и ги воодушеви сите обожаватели.

За својот природен изглед има добиено многу комплименти од обожавателите. „Прекрасна си, исто како и Пол“, „Ги имаш очите на татка си“, „Ти си вистински ангел“, се само некои од коментарите.

Како денес изгледа ќерката на трагично загинатиот холивудски актер погледнете на Hashtag.mk