(ФОТО) Комбинезон што мора да го имате: Носете се како Каролина Гочева за 3000 денари

Македонското девојче Каролина Гочева пак изненади со прекрасни фотографии од убавиот Охрид, а повторно станува збор за соработката со брендот Манго.

Овојпат пејачката носи комбинезон во нежни пастелни бои, што е апсолутен хит за ова лето.

Дезенот ни е веќе познат, бидејќи пред само неколку дена ја видовме Каролина во долг сензуален фустан со ист принт. 

И вие може да го имате ова парче, и тоа по цена од 2990 денари.


Фотографија: Ани/Дими

Шминка и фризура: Зорица Николова

Стајлинг: Алмир Мили