(ФОТО) Мартина Михајловска со емотивен роденденски подарок за сопругот: Те сакаме татичко

Поранешната водителка на Бекстејџ и моделка, Мартина Михајловска по повод роденденот на својот сопруг Виктор Илоски, подготви специјален подарок.

Имено станува збор за уметничко дело со нивните ликови и секако ликот на ќерката Алана.

На уметничкото дело се испишани и емотивни зборови на англиски јазик.

(ФОТО) Три генерации жени: На кого личи Мартина Михајловска?