(ФОТО) Моден погодок на Џенифер Лопез: Блуза која не смее да се носи без градник

Џенифер Лопез е една од познатите жени која ја користи скоро секоја пригода, градникот да го остави дома. Колку и да е удобен, таа како и повеќето жени едвај чека момент кога ќе дојде дома и ќе го собле од себе

Од друга страна славните ја имаат таа привилегија да не мора да носат градник во секоја ситуација, во која ние не би можеле да се појавиме без. Така што совен на црвен тепих, тие не носат градник и во секојдневни прилики.

Меѓутоа тие се свесни дека такво нивно издание може да заврши на насловна страна во некој медиум. Затоа некои од нив водат сметка каков тип облека носат и кога излегуваат без градник.

Одличен пример за тоа е Џенифер Лопез, која при одење на шопинг не си дозволи ситуација која често им се случува на нејзините колешки.

Латино дивата избра црна ролка, направена од тенок материјал со многу еластин.Таа под ролката носеше градник, кој се забележа на фотографиите.

За разлика од неа, Џенифер Лоренс, веќе неколку пати досега ја видовме во ваква маичка, но без градник, па очекувано покажа повеќе од што треба.