(ФОТО) Одговара на секоја фигура: Клучно парче за совршен изглед есенва

Многу привлечен и удобен модел што ќе сакате да го облекувате почесто.

Оние парчиња што ги купуваме и носиме безброј пати, во разни прилики и комбинации се најдобрата инвестиција. Такво парче облека е и здолниште кое е со миди должина. Несомнено е дека ќе стане вистинска есенска униформа што нема да ја напуштиме.

Оваа креација е апсолутен хит хит. Многу е лесно да се комбинира, и добро се вклопува со кој било материјал. Ги нагласува кривините, исто така ги крие и дополнителни килограми на проблематичните места.

Совршено се вклопува во џемперите или ролките. Кога станува збор за обувки, можете да го носите и со рамни чизми, како и оние со потпетици. Изгледа совршено дури и во комбинација со патики.

Веќе на улиците можете да ги видите дамите во аутфити, во кое главната улога ја игра ова миди здолниште.