(ФОТО) Преслатка: Катарина Ивановска ја објави првата фотка од ќерката

Катарина Ивановска вчера по вторпат стана мајка

Таа денеска објави преслатка фотографија од малите ножиња на малата Кира.

Катарина со партнерот Цобе го има синот Вања.