(ФОТО) Секси и на 47 години: Северина ги покажа атрибутите во едноделен костим за капење

Хрватската ѕвезда Северина ужива во топлите летни денови. Имено пејачката облече едноделен костим за капење и покажа дека изгледа екстра секси и на 47 години.

Северина важи за една од најдобро облечените жени на нашите простори, а пред неколку дена ја видовме и во комбинезонот кој е хит ова лето.