(ФОТО) Тексас јакните ќе бидат задолжително парче оваа пролет

Тексас јакните и оваа сезона ќе бидат „ИН“. Дали со фармерки и маичка или пак фармерки и карирана кошула, тексасните јакни се вистински избор за оваа пролет.

Погледнете на Хаштаг.мк