(ФОТО) Уживаат на базен: Омиленото бикини на сестрите Беквалац

Сестрите Беквалац уживаат во топлите јулски денови

Наташа Беквалац и нејзините сестри Драгана и Кристина се вистински пример дека врската меѓу сестрите е посебна и нераскинлива. Тие секогаш се тука една за друга, во добро и во лошо, заедно слават и жалат, и тие си се најголема поддршка.

Честопати одат на одмор заедно за да ги „наполнат батериите“, а бидејќи сега патувањето е ограничено поради состојбата со коронавирусот, тие решија да уживаат во фармата на Наташа во Ченеј.

Наташа ја среди фармата непосредно пред раѓањето на нејзината втора ќерка Катја, во февруари 2018 година. Нејзиниот план беше да живее таму со нејзината постара ќерка Хана и тогашниот сопруг.

Сепак, поради семејното насилство што го доживеа, таа се разведе од Лука, така што таа оаза на мирот остана само за неа и нејзините најмили.Освен луксузната вила во дворот, зад куќата има овоштарник, а сè е опкружено со нереална убава природа.

Големиот двор го збогати со голем базен, во кој честопати ужива сама или со сестрите.


Фармата не е далеку од Белград, така што кога сака или има деловни обврски, може брзо да стигне до главниот град.

Како сестрите Беквалац уживаат во фармата, покажаа и на социјалните мрежи каде објавија фотографии од базенот каде се опуштија, се сончаа и се забавуваа.


Сите три избраа бикини во црна боја, а бидејќи навистина многу наликуваат една на друга, особено Наташа и Кристина, тешко е да се препознае која е која.