(ФОТО) Во бојата на летото: Пријовиќ никогаш не изгледала подобро

Српската пејачка Александра Пријовиќ одлучи драстично да го промени имиџот. 

На последниот јавен настан на кој присуствуваше, снаата на Лепа Брена се појави во елегантно издание кое многумина ги остави без зборови. Александра се одлучи за елегантна тоалета со циклама боја. 

Оваа нијанса одлично ѝ прилега на тенот и на бојата на косата. Оваа боја одлично им стои и на русокосите и е совршена за во лето.