(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

Елена Ристеска пред извесен период, за Женски магазин потврди дека е во врска со скопјанецот Филип Арсовски

Имено двојката вчеравечер за првпат се појави заедно во јавност, на Fashion Weekend Скопје.


Во ист стил, со сако и црни комбинации, Елена и Филип изгледаа одлично.