(ФОТО) Во седмата деценија од животот: Лепа Брена изгледа совршено во костим за капење

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ ги поминаа празниците на Малдивите.

Пејачката важи за една од најубавите жени во регионот, која своите години ги носи со гордост, што го докажа и овој пат.

Брена направи селфи во розов костим за капење и го покажа своето беспрекорно тело.


Фото: Инстаграм/lepabrena

Mожеби ќе ве интересира:

Не би погодиле: Вистинските имиња на синовите на Лепа Брена