(ГАЛЕРИЈА) Мајли Сајрс обожава црвени раскошни тоалети

Светски познатата пејачка Мајли Сајрс важи за девојка која секогаш изненадува со својот изглед. Имено на нејзиното последно појавување на премиерата на филмот „Нели е тоа романтично“, во која игра нејзиниот сопруг Лиам Хемсворд, таа се појави во раскошен црвен фустан со потпис на Валентино.

Ова не е прв пат Мајли да избере црвена тоалета за важни настани. Всушност тоа е избор од нејзините почетоци. Црвената боја е совршена за елегантни фустани со кои треба да се појави на црвениот тепих. Еве дел од најубавите нејзини изданија: