(ГАЛЕРИЈА) Најлошо облечените на Греми наградите 2019

Тоа што се добри во музиката не значи дека се добри и кога треба да направат модна комбинација. Од огромни шешири до тоалети кои наликуваат на скулптури - ова се најлошо облечените ѕвезди на доделувањето на овогодинешните Греми награди.

1.Кајли Џенер

Останатите модни катастрофи погледнете ги на HASHTAG.MK